Teenused

Merekonteinerite müük

PAKUME MÜÜGIKS ERI SUURUSE JA KUJUGA MEREKONTEINEREID

Merekonteinereid kasutatakse mitte ainult transpordiks ja pakendamiseks. Samuti kasutavad meie kliendid merekonteinereid sageli isiklike asjade, mööbli, hooajaliste sõiduvahendite ja ettevõtlusega seotud asjade hoidmiseks, aga ka konteinerite muutmiseks elamispindadeks, kioskiteks, baarideks ja muuks.

Merekonteinerid on valmistatud kvaliteetsest terasest ja mõeldud kasutamiseks karmides ilmastikutingimustes (soolane vesi, pakane, jää, vihm). Tavaliselt on merekonteinerid ette nähtud 15-aastaseks intensiivseks kasutamiseks meretranspordis. Seega kui konteiner seisab lihtsalt teie territooriumil, on selle kasutustähtaeg piiramatu.

MEREKONTEINERITE KASUTAMISE ENIM LEVINUD VÕIMALUSED:

 • mere- ja maismaaveosed;
 • ladu ettevõtte territooriumil;
 • ajutine ladu ehitusplatsil;
 • kuur eramaal;
 • garaaž sõiduvahenditele;

Soovite osta merekonteineri? Võtke meiega ühendust !

VASTAME PÄRINGULE 2 TUNNI JOOKSUL

  MEREKONTEINERITE ENIM LEVINUD TÜÜBID:

  LAOKONTEINERID (ERINEVAD SUURUSED)

  Laokonteiner sobib hästi asjade, tööristade ja materjalide hoiustamiseks ehitusobjektil, koduhoovis või mujal territooriumil. Laokonteinerite peamisteks eelisteks võrreldes merekonteineritega on kergem kaal, soodsam hind ning mugav moodulkonstruktsioon, mis võimaldab transportida mitut konteinerit korraga. Miinuseks on see, et konteinerit saab tõsta ainult siis, kui see on tühi.

  20′DV (6058 x 2438 mm, kõrgus 2591 mm)

  20-jalane (6 m) – enim levinud konteineritüüp, mida kasutatakse laia kaubavaliku vedamiseks, mis on sobiva suurusega ega vaja veoks eritingimusi. Tavalise ristkülikukujulise konteineri seinad on lainelisest metallist, uksed asuvad ühes otsas. Sees on tavaliselt puitpõrand.

  40′DV (12192 x 2438 mm, kõrgus 2591 mm)

  40-jalane (12 m) standardne konteiner, mis on ideaalne laohooneks ettevõtte territooriumil, igasuguste kaupade ladustamiseks. Võrreldes 20-jalasega kasutatakse neid suhteliselt kergete veoste – mööbli, seadmete, rõivaste, kosmeetika, toiduainete, elektroonika jms vedamiseks.

  40’HC (12192 x 2438 mm, kõrgus 2896 mm)

  40-jalane High Cube konteiner – standardne 40-jalane konteiner, mille kõrgus on suurem ühe jala (30 cm) võrra. Kõrgete konteinerite kasutamine võimaldab tänu suuremale laadimisintensiivsusele oluliselt vähendada veokulusid. Samuti sobivad sellised konteinerid suurema mahu ja kõrgete lagede tõttu paremini eluasemeks ümberehitamiseks.

  SPETSIAALSED KONTEINERID

  20’OS / 40’OS (Küljelt ja ühest otsast avatavad konteinerid)

  6’DC / 8DC / 10DC (Väiksed konteinerid)

  20’ / 40’ OPEN TOP (Avatava katusega konteinerid)

  20′ / 40’REF (Külmutuskonteinerid)

  20’DD / 40’DD (mõllemast otsast avatavad)

  Metallpõrandega konteinerid ja muu vajalikuga. Küsi lisa.

   

  TRANSPORT

  TOIMETAME MEREKONTEINERID KLIENDI OBJEKTILE JA PAIGALDAME OMA TRANSPORDIVAHENDIGA.